15 ЛЮТОГО – 29-РІЧНИЦЯ ВИВЕДЕННЯ ВІЙСЬК З АФГАНІСТАНУ

     Пройшло 29 років відтоді, коли остання колона радянських військ перетнула афгано-радянський кордон. Сьогодні про ту страшну війну  написано сотні книг, знято десятки фільмів та актуальними залишаються зустрічі  з живими свідками та учасниками бойових дій на території Афганістану.       

       15 лютого у Верблюжці відбулася  зустріч воїнів-інтернаціоналістів Анатолія Заїки, Віктора Кононця, Павла Маслова, Юрія Лісового та Федора Бузька з молоддю села. Бібліотекарі В. Лета та Г. Воловик згадали воїнів-земляків, які пройшли через горнило війни та зачитали їхні спогади про події які ніхто і ніколи не зможе стерти з пам’яті тих солдатів які служили там.

       Присутні на заході  вшанували пам'ять загиблих воїнів хвилиною мовчання та переглянули виставку «Афганістан. Долі обпалені війною», а учасники художньої самодіяльності сільського будинку культури під керівництвом Т. Дем'янюк  подарували всім концертну програму.

       Проходять роки та незмінною залишається гордість за мужність  наших українських воїнів.  ­На­завжди в наших серцях залишиться щира повага до воїнів-ветеранів, яких у народі називають “афганцями”.

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *