Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Верблюзька сільська рада» (код ЄДРПОУ: 22221598) був реорганізований і увійшов до складу Новгородківської громади

ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ «ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ»

Всеукраїнська щорічна акція «За чисте довкілля» стартувала й цього року.

Працівники Верблюзької сільської ради , місцева пожежна команда Верблюзької сільської ради та фахівець із соціальної роботи провели заходи із забезпечення чистоти, порядку та благоустрою території центру села, меморіального комплексу. Були политі дерева, висіяні квіти на клумбах та обсаджена санітарна зона свердловини 100 кущами спіреї.

Учасники акції закликають громадян, заради збереження належного стану екології для майбутніх поколінь, підтримувати чистоту навколишнього середовища. Адже відомо, що чисто там, де не смітять.